Sezóna 2010-11

Příspěvky

Remíza s Graffinem Vlašim

17. 4. 2011

logo_zapas.jpgV minulém kole jsme porazili favorizovaný Nymburk a dnes jsme hráli druhé domácí utkání v řadě. Tentokrát k nám přijel Graffin Vlašim. Vlašim se nachazí na čtvrtém místě tabulky. Na podzim jsme prohráli na stadionu Na lukách 2:6 a Vlašim pak od 5.kola ztratila poprvé až v 16. při remíze 1:1 s Mladou Boleslaví. Dnes nám byli k dispozici i Baláž s Branišem, protože Mladá Boleslav sehrála svoje utkání proti Jablonci již včera.

Fotogalerie ze zápasu na rajče.net.

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2010-11 | Komentářů: 0

Šťastné vítězství proti prvnímu Nymburku

10. 4. 2011

logo_zapas.jpgMinulý týden jsme prohráli v Kosmonosech 0:1. Byla to již druhá ztráta bodů na jaře. Dnes k nám přijel první tým tabulky - Polaban Nymburk. 3 body jsme již hodně potřebovali. A od začátku bylo vidět, že vyhrát chceme.

Podruhé v sezoně gólově naprázdno

2. 4. 2011

logo_zapas.jpgDnes jsme zavítali na první jarní zápas venku. Čekali nás Kosmonosy. Byly sice v tabulce za námi, ale narozdíl od nás měli ze dvou zápasů 6 bodů, a to když porazili Kunice 5:2 a po té - možná trošku překvapivě Nymburk 2:1.

Remíza s Kunicemi

27. 3. 2011

logo_zapas.jpgDnes jsme sehráli druhé mistrovské utkání na jaře 2011. Ve středu jsme hráli s Libiší, se kterou jsme prohráli 1:4. Měli jsme tak co napravovat. Tentokrát za nás nastoupil i Braniš, který je na střídavý start v Mladé Boleslavi.

Prohra v přáteláku

23. 3. 2011

Dnes naše družstvo sehrálo přátelské utkání proti účastníkovi 1.A třídy Sokolu Libiš. Hosté dnes hráli první zápas na trávě před mistrovskými zápasy. Utkání bylo hráno na 3x20 minut. Během první třetiny si ani jeden tým nevytvořil pořádnou šanci. Ve druhé třetině se přes naši děravou obranu dostal pravý záložník Libiše, odcentroval a nedůrazní obránci nedokázali dostat míč z vápna a my jsme prohrávali 1:0. Ve třetí třetině přidali hosté další gól, tentokrát to bylo z penalty. A střelou zpoza vápna ještě zvýšil svoje vedení na 3:0. Malou náplastí byl Pánkův gól. Bohužel naši snahu dát další gól přerušil soupeř, když opět prošel obranou a dal čtvrtou branku.

První mistrák v novém roce jsme zvládli

13. 3. 2011

ObrazekDnes jsme odehráli po dlouhé době první zápas na trávě. Bylo to první mistrovské utkání na jaře 2011. Na stadion U hájku přijela Kutná Hora. Zápas v Kutné Hoře skončil 8:0 pro nás. Kuntnohorští ovšem slibovali obměnu kádru za cílem udržet se v krajském přeboru a tak jsme rozhodně nemohli očekávat jednoduchý průběh utkání.

První výhra v novém roce

4. 3. 2011

ObrazekDnes jsme sehráli druhé přátelské utkání v roce 2011. 8.2. jsme remizovali 4:4 s Meteorem a dnes jsme hráli v Satalicích. Zápas začal v 16:30.

První přátelské utkání v novém roce

9. 2. 2011

ObrazekV úterý jsme sehráli první přátelské utkání po téměr 2 a půl měsících. Naším soupeřem byl již potřetí v sezóně Meteor Praha. Tentokrát se hrálo v Praze na Štěpničné na UMT.

PF 2011

23. 12. 2010

Obrazek

Těsná prohra s Viktorkou Žižkov

28. 11. 2010

ObrazekZápasový podzim jsme dnes uzavřeli v Horních Počernicích - tréninkovém centru Viktorky Žižkov, jejíž starší žáci hrají divizi a po podzimu jim patří 5.místo. My jsme 6. v krajském přeboru, ale v přátelském utkání na začátku sezóny jsme Viktoriány porazili 3:1.