První výhra v novém roce

4. 3. 2011

ObrazekDnes jsme sehráli druhé přátelské utkání v roce 2011. 8.2. jsme remizovali 4:4 s Meteorem a dnes jsme hráli v Satalicích. Zápas začal v 16:30.

Ihned po rozehrávce jsme měli první šanci, útočníci ovšem nevyužili. Pak jsme se na několik minut díky chybám v defenzívě ocitli pod tlakem. Naším problémem bylo, že jsme nedokázali pořádně odkopnout míč, abychom se trošku stihli zformovat. První, komu se podařilo míč nakopnout byl Dosoudil a překvapivě z toho byla branka. Pánek šel do souboje s gólmanem domácích a souboj vyhrál. Pak už měl jednoduchý úkol - dovést míč do branky. 1:0. Pak se hra docela vyrovnalůa a šance byly na obou stranách. Žádná nebyla proměněna a tak poločas skončil 1:0.

Druhý poločas začal podobně jako první. Hned jsme měli šanci. Během druhé půle jsme měli větší převahu my. Pánek přidal druhou branku. Pak jsme měli další šance. Satalice se dostali na naši polovinu jen málokdy. Dnes jsme tedy vyhráli 2:0 a další zápas nás čeká v neděli 13.3.2011 proti Kutné Hoře.