Těsná prohra s Viktorkou Žižkov

28. 11. 2010

ObrazekZápasový podzim jsme dnes uzavřeli v Horních Počernicích - tréninkovém centru Viktorky Žižkov, jejíž starší žáci hrají divizi a po podzimu jim patří 5.místo. My jsme 6. v krajském přeboru, ale v přátelském utkání na začátku sezóny jsme Viktoriány porazili 3:1.

Sestava UNIONU pro dnešní klání vypadala takto:

Obrazek

Na začátku měli Pražané převahu. Po prvním centru zůstal na zemi po faulu Nims. Byl ovšem schopen pokračovat ve hře. Další akce Žižkova skončila gólem. Útočník obstřelil našeho gólmana a prohrávali jsme 1:0. Měli jsme problém dostal se z vlatní půlky. Braniše zastavil praporek asistenta rozhodčího, a Pánek centroval až v autu. Naopak domácí se opět prosadili. Tentokrát po centru.

Ve druhém poločase jsme hráli lépe. Měli jsme více šancí, ale neproměňovali jsme je. Soupeř naštěstí také nedokázal skórovat. Až pár minut před koncem snížil na 1:2 Braniš. Vyrovnat už jsme nezvládli a tak jsme si připsali druhou prohru v přátelském utkání v sezóně.