Prodloužená série proher v Kosmonosech

logo_zapas.jpgDnes jsme odehráli již 10.mistrovský zápas v sezóně. Tentokrát jsme zavítali do Kosmonos, kde mají starší žáci Unionu špatnou bilanci. V posledních dvou zápasech na tomto hřišti prohrál, na jaře 2010 dokonce poměrem 0:11! Dnes jsme chtěli na zmrzlém trávníku vybojovat body. V tabulce byl na tom soupeř velmi podobně jako my.

Zápas začal a hrál se vyrovnaný fotbal. Šance jsme si žádn výraznější nevytvořili, domácí na tom nebyli lépe. První velkou šanci měli domácí, když náš gólman neudržel balón a ten skončil v síti. Byl ovšem odmáván a následně odpískán ofsajd. V 11.minutě musel kvůli zlomenině klíční kosti po nepřijemném pádu po čistém zákroku střídat Antoci, kterého nahradil Koš. Soupeř měl pár šancí, ty zůstaly nevyužité. Naší největší šancí mohla být ta Košova, když se ocitl před brankářem, bohužel nevěděl, kde má balón. Velkou šancí soupeře mohl být trestný kop z na hranici šestnácky, exekutor tohoto kopu, ale fatálně selhal a přestřelil bránu snad o 3 metry.

Druhý poločas byl velmi podobný, ale naši hráči si nevypracovali žádnou gólovou šanci. Největší šance domácích vznikali po chybách a nedůrazu v obraně. První gól, který se bohužel nakonec ukázal jako vítězný, vstřelily Kosmonosy. Z vápna nahrál záložník útočníkovi, který byl nedostatečně hlídán, a tak neměl příiš problémů dopravit míč do branky. I přes další snahu našich hráčů a změnu systému na 3-4-3 se nepodařilo vyrovnat a mohli jsme být rádi, že soupeř nevyužil žádnou ze série šancí v závěru utkání.