Jdi na obsah Jdi na menu

Union deklasoval Meteor Praha

25. 8. 2010

ObrazekDnes jsme na Městském stadionu vyzvali k přátelskému zápasu ročník `97 pražského Meteoru. Zatím jsme v sezóně odehráli dvě utkání a v každém jsme dali 3 góly (Vik.Žižkov 3:1, Kunice 3:3). Dnes nás bylo pouze 11+brankář a tak nám vypomohl Lukáš Dozorec (roč.`99) z mladších žáků.

Sestava pro dnešní zápas vypadala takto:

Obrazek

Dnes bude reportáž velmi stručná, jelikož samotný výsledek řekne většinu za všechna slova. Ze začátku jsme sice měli menší potíže, ale potom jsme začali mít nad Meteorem převahu. Po pár minutách hry skóroval z úrovně vápna Dosoudil. Nadále jsme soupeře přehrávali a přidali jsme další branky. Trefili se Vacek, Braniš a Baláž.

Ve druhé půli jsme už pár vteřinách zvýšili na 5:0. Branku dal Vacek, kterž byla již pátou v této sezóně, čtvrtou v přátelských zápasech a druhou v tomto zápase. Pak dal gól nejmladší na hřišti Dozorec. Pražané sice dokázali snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Další branku přidal Dobšovič. svou druhou trefu v zápase přidal také Dosoudil a jednu si připsal také Kolovecký.