Jdi na obsah Jdi na menu

Prohráli jsme i s Meteorem

13. 10. 2010

ObrazekPo porážce s předposlední Velimí jsme k přátelskému utkání Meteor Praha, ročník 97. Šanci dnes především v první půli dostali hráči, kteří moc nehrají. Hrálo se od 16:30 na stadionu U hájku.

Sestava pro toto přátelské utkání vypadala následovně.

Obrazek

V prvním poločase jsme nasbírali na svoje konto asi 15 ofsajdů. Šance byli na straně soupeře. Všechny je zlikvidoval náš brankář. Naše šance mohla být Skuhravého trestný kop, ale ten ho kopl tak mizerně, že míč snad netrefil ani hranici malého vápna. Poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu nastoupili ´96. Braniš šel místo Štěrby, Kolovecký místo Václavíka a Pánek místo Dobšoviče. Místo zlepšení se ale pokračovalo v trendu prvního poločasu. Tempo hry udávali Pražané. Také první vstřelil branku. Útočník trefil levou šibenici branky Unionu. Pak se vystřídali brankáři. Dvakrát jsme inkasovali. Nejprve Nims dvakrát vyrazil míč a napotřetí byl překonán. Potom šel útočník na Nimse sám a obstřelil ho. Ve druhé půli druhého poločasu dvakrát utekl Braniš a byly z toho dva góly.