Lysá si domů odvezla 5 gólů

3. 10. 2010

ObrazekMinulý zápas jsme podali dobrý výkon v Příbrami. Remizovali jsme tam 2:2. Lysá minulé kolo dostala sedmigólový výprask od Polabanu Nymburk. Ale i tak Lysá patří k těm kvalitnějším soupeřům. Takové menší derby začalo o trošku dříve a začalo lépe pro náš tým.

Sestava UNIONU pro dnešní utkání:

Obrazek

Už v první deseti minutovce se měnilo skóre. Svou šanci proměnil Pánek. Další gól padl za chvilku. Po faulu Lysé byl odpískán volný přímý kop, který vzbudil nepokoje na straně soupeře. Skuhravý míč výborně trefil a byl to gól. Pak se začlo žlutit. Soupeři začli hodně "kecat" na rozhodčího. V dalším průběhu poločasu se naše hra zhoršila a naštěstí rozhodčí inkasovaný gól kvůli ofsajdu neuznal.

Nástup do druhého poločasu byl skvělý. Hned jsme skórovali, ale branka nebyla při stejné situaci jako v prvním poločase uznána. Pak jsme ale zásluhou dalšího Skuhravého trestného kopu. Další gól přibyl po střele Pánka a poslední gól Unionu dal hlavou Braniš.