Další výbuch našeho týmu

4. 6. 2011

logo_zapas.jpgZ posledních zápasů měl náš tým skóre 0:11. Znovu ještě připomínám, že jsme na jaře nezískali venku ještě ani jednou 3 body. Potřebovali jsme už konečně bodovat. Naposled jsme vyhráli 15.5. proti Velimi. Sestava UNIONU byla takováto:

Utkání nezačalo špatně. Bojovali jsme, měli jsme několik šancí, ovšem téměř žádnou střelu na branku. Hrálo se hlavně na polovině Říčan, nicméně několikrát se na naši polovinu dostali. Pak přišel po špatné naší obraně roh domácích. Špatně hlídaný hráč hlavičkoval a trefil pravý horní růžek branky - 0:1. Za chvíli kopaly Říčany volný přímý kop. Náš brankář chyboval a míč si srazil do branky. Poločas skončil 0:2.

Ve druhém poločase se přestalo dařit úplně. Ač obránci nehráli špatně, říčanští procházeli hlavně po naší levé straně. V poměrně rychlém sledu padly 3 góly do naší sítě. První dva byli po centru respektive nahrávce, třetí domácí do branky doslova dotlačili. Branka byla uznána, ač byl signalizován ofsajd. Jen kosmeticky upravit výsledek dokázal po individuální akci Pánek. Opět jsme tak nedokázali zvítězit.