3 body jsme získali, herně se ovšem opět nedařilo...

19. 9. 2010

ObrazekPotom co se nám poslední nám poslední dva zápasy moc nevydařili - hlavně debakl 2:6 ve Vlašimi - přijel na naše hřiště tým, kterému v tabulce patří předposlední místo. Ideální soupeř pro východ z krize...

Sestava UNIONU se vrátila ke svému starému rozestavení 4-5-1 (4-3-3)

Obrazek

Ale už od začátku se nám moc nedařilo. Pro oko diváka byl hlavně první poločas velmi nudný, jelikož se hrálo převážně ve středu hřiště a ani jeden tým si nevytvořil žádnou pořádnou šanci. I přesto jsme dokázali "vstřelit" branku. Nejspíš bychom gólmanovi poslat děkovný dopis, že si míč srazil po Skuhravého špatném rohu za svá záda. Do konce poločasu už se nic závažného nestalo.

Ve druhém poločase jsme chtěli rapidně zlepšit hru. To se ale nedařilo a naopak soupeř nám dal gól. Kapitán Mělníka utekl všem obráncům a překonal i našeho gólmana, Takovéhle trápení s takovýmto soupeřem málokdo čekal. Naštěstí jsme kopali několik rohů a jeden z nich přece gólem skončit musel. Skuhravý ho kopal a Baláž rybičkou uklidil balon za gólmanova záda. Jednogólový náskok jsme naštěstí udrželi a tak jsme si připsali do tabulky další 3 body.