Zopakovaný dobrý výkon mladším žákům nepřinesl ani bod

10. 5. 2010

V sobotu jsme sehráli zápas s SK Kladno "B" na hřšti FK Rozdělov. Hrálo se v netradiční čas a to od 15.45. Zápas jsme začali docela dobře. S těžkým soupeřem jsme hráli vyrovnaně stejně jako před týdnem se Sedlčanami. Kladno kopalo 3 rohové kopy a třetí z nich proměnilo v gól. Nedokázali jsme uhlídat jednoho hráče ten vystřelil a střelu ještě přizvedl jeden z našich obránců a bylo to 0:1. My jsme také měli několik šancí. Největší šace byla, když Holzman poslal na bránu trestný kop a gólman domácích ho pouze vyrazil a pak míč zkrotil těsně před dobíhajícím Dozorcem. Poločas byl 0:1.

Druhý poločas se odehrával v naší režii. Hráli jsme na půlce Kladna a mohli jsme kopat dvě penalty, ale rozhodčí, který Kladnu odpouštěl co mohl, ani jednu neodpískal. Do konce zápasu už nikdo gól nevstřelil a tak jsme prohráli 0:1, ale za svůj výkon se rozhodně nemusíme stydět.