Výkon dobrý, všechno...

17. 9. 2009

Po dlouhé době jsme sehráli opět domácí zápas. Na stadion "U hájku" přijel tým od Mladé Boleslavi a byli to SK Kosmonosy. Tým ze spodních pater tabulky měl ale těžký los. Hned na úvod měl nejtěžší možné soupeře. Kosmonosy sice měli výškovou převahu, ale chtěli jsme vyhrát. Sestava se od zápasu proti Tn Rakovník nezměnila, vypadala tedy takto:

Obrazek

Zápas svěřenci trenéra Skuhravého nezačali vůbec dobře. Už v první minutě jsme inkasovali, když útočník hostů utekl obráncům a obstřelil našeho brankáře. V dalších minutách byla hra vyrovnaná, šance byly na obou stranách, ale ani na jedné straně nebyly využité. Po poločase 0:1.

Druhý poločas byl opět vyrovnaný. Do šancí se dostával jak Union, tak Kosmonosy. A také jsme dokázali vyrovnat. Vzápětí ovšem po trestném kopu chyboval náš brankář a dostali jsme gól. Do konce zápasu jsme dostali ještě dva góly a tak jsme prohráli 2:4. Výkon dobrý, ostatní ne tak docela.

SK Union Čelákovice  -  SK Kosmonosy    2:4  (0:1)