První jarní vítězství

19. 5. 2010

Dnes k nám přijel tým z města stříbrných dolů - Kutné Hory, tým, kterému patří 14.pozice tabulky přeboru. Od začátku jsme byli aktivnější. Hned ve druhé minutě jsme si vybojovali roh a z něj skŕoval kapitán Holzman. Dále jsme pokračovali v aktivní hře. Měli jsme hodně šancí, ale žádnou jsme nedokázali využít. Oba útočníci - Dozorec i Koš - šli sami na brankáře, ale nedali. Po poločase 1:0. Druhý poločas se odehrával podobně jako první, tempo hry jsme určovali my a také jsme měli více šancí. A také jsme skórovali a to když se Dozorec vydal skoro od půlky a překonal brankáře. Všechny šance soupeře zneškodnil náš brankář a šance našeho týmu zase brankář hostí. Zvítězili jsme tak 2:0. Soupeř měl ve svém týmu dva hráče ročníku 2000 a brankář byl z přípravky. To ovšem nic nemění na tom, že vítězství bylo po bojovném výkonu zasloužené.

SK UNION - FC Sparta ČKD Kutná Hora   2:0 (1:0)

Branky: Holzman, Dozorec