Prohra s posledním

21. 4. 2010

V neděli jsme hráli zápas s Tatranem RAKO Rakovník, který byl se sedmi body na posledním místě krajského přeboru SŽ. My jsme potřebovali nutně bodovat po 11-ti gólové nadílce ze středy. Zápas byl celkem vyrovnaný, balon jsme měli spíše my. Kazili jsme ovšem hodně jednoduchých přihrávek a to se nám vymstilo při prvním gólu. Špatná přihrávka vyslala do protiútoku útočníka Tatranu a ten překonal gólmana Nimse. Na konci první půle soupeř rozehrával trestní kop a střelou pod břevno navýšil vedení na 2:0. Za tohoto stavu se šlo do šaten.

Po změně stran se hrálo asi jako v prvním poločase. Union dokázal vstřelit gól, ale i přes veškerou snahu se nám nepodařilo vstřelit další branku a tak jsme prohráli 1:2.

SK UNION - Tn Rako Rakovník    1:2 (0:2)