Poprvé venku a...

3. 9. 2009

První ze tří středečních utkání nás zavedlo do Kutné Hory. Náš mančaft byl připravený na to, že se bude hrát na UMT, ale těsně před zápasem nám bylo sděleno, že se zápas odehraje na trávě. Nijak jsme neodporovali, protože travnaté hřiště bylo větší. Sestava Unionu byla následující:

Obrazek

Do zápasu jsme zrovna dvakrát dobře nevstoupili. Už v první minutě jsme po té co Petr Braniš napálil soupeřova hráče a od něj se míč odrazil do brány prohrávali 0:1. Potom se hrálo celkem vyrovnaně. Ovšem my jsme nedokázali vystřelit. Potom se stejně jako minule ukopl Ondra Kolovecký, který chtěl centrovat a míč opět spadl do brány. 1:1. Dlouho se hrálo za tohoto stavu až jsme dostali velice rychle za sebou dva góly. 1:3. Potom byla proti nám dokonce nařízena penalta. Tu naštěstí autor poslal úplně mimo bránu. Do poločasu se už nic nezměnilo a tak bylo po poločase skóre 1:3.

Ve druhém poločase byl náš výkon trošku lepší. Po pár minutách hry byla nařízena penalta v náš prospěch. Šel jí kopat Tonda Braniš, ale brankář penaltu chytil. Potom šel od soupeře balon za obranu náš brankář vyběhl, míč netrefil a málem bylo zle. Obránci naštěstí toto nebezpečí zažehnali. Dále už hrál spíš soupeř. A také toho využil. Dostali jsme ještě 2 góly a zápas skončil 1:5...

SK Union Čelákovice  -  FC Sparta ČKD Kutná Hora    1:5  (1:3)                                           branka Unionu:Kolovecký