Neproměněná penalta a prohra

17. 5. 2010

Po velmi dobrém výkonu na Kladně přijel na náš stadion příbramský Spartak. Výkon jsme chtěli zopakovat, ale moc se nám to nedařilo. Od začátku zápasu jsme nestíhali, hlavně pravému obránci Kadeřábkovi neustále utíkal jeho hráč. Ke střelám jsme se moc nedostávali a tempo hry diktoval soupeř. V prvním poločase jsme inkasovali jeden gól. Na začátku byl Růžičkův špatný centr, pokračovalo to Štěrbovým prohraným soubojem uprostřed hřiště a pokračoval překonáním Kadeřábka a střelou, kterou gólman jen vyrazil a nikdo míč neodkopl nakonec Spartak střelil do brány. 0:1. Do konce poločasu se již nic podstatného nestalo. Do druhého poločasu jsme se moc nezlepšili, ale soupeř už nevytvářel takový tlak. I přesto přidal další gól. Ve vápně zůstal volný hráč a opravdu nádherným lobem překonal našeho brankáře Hřídela. Pár minut před koncem jsme měli skvělou příležitost vstřelit gól. Brankář hostí podrazil nohy Dozorcovi, obdržel žlutou kartu a kopali jsme penaltu. Míč si na značku pokutového kopu postavil kapitán Holzman, ale slabou střelu doprostřed brankář zneškodnil. Prohráli jsme 0:2.