Jdi na obsah Jdi na menu

Mladší deklasovali MSK

30. 8. 2009

Po starších se dočkali první mistráku v sezoně i mladší. Přišel čas 11:10 a zápas začal. Sestava Unionu:

Obrazek

Hned v úvodních minutách zápasu bylo jasné kdo bude mít navrh. Union se zabydlel na půlce soupeře a téměř je nepouštěl na tu svou. Na všech bylo vidět že chtějí hrát. Centry chodili z obou stran, přihrávky si vyměňoval celý tým. Za první poločas jsme soupeři nasázeli 5 gólů. MSK si vytvořil pouze jednu šanci, kterou náš brankář zneškodnil. Po poločase platilo skóre 5:0.

Druhý poločas už nebyl takový. Sice se soupeř pořád nedostával moc do šancí, ale přece jenom jsme ho více pustili do hry. Během druhého poločasu jsme ještě přidali dva góly.

SK Union Čelákovice - Mnichovohradištský SK 7:0  (5:0)                                    branky:Skuhravý 2, Koš 2, D.Baláž, Růžička, Manhart