Jestli to tak půjde dál...

5. 9. 2009

Tentokrát jsme ve druhém ze čtyř venkovních utkání zavítali na snad nejmenší hřiště v přeboru a to na staroboleslavskou lázeňskou. Začalo se o dost déle než mělo. Rozhodčí se totiž dostavil do Brandýsa. Ale teď k samotnému zápasu. Union nastoupil v sestavě:

Obrazek

Sice pozdě ale přece začal zápas proti FK Brandýs-Boleslav. Soupeř si hned v první minutě vytvořil několik šancí. I nadále byl soupeř lepší. Při jedné jeho šanci byl odpískán faul, a z následného trestného kopu dal soupeř góla. 0:1. Dokonce poločasu už se skóre nezměnilo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou, na postu levého obránce se objevil Kasalický. Vytvořili jsme si několik dobrých šancí a dokonce jsme vstřelili branku. Soupeř ovšem také a tak bylo skóre 1:2. Bohužel už to tak zůstalo a tak jsme podruhé v řadě prohráli.

SK Union Čelákovice  -  FK Brandýs-Boleslav "A"     1:2   (0:1)