Druhá výhra v řadě...

22. 5. 2010

Dnes jsme se vydali hrát zápas do Mělníka. Tam nás čekal tým Pšovky. My jsme byli v plné sestavě, posíleni ještě o Dosoudila, který pravidelně nastupuje za starší žáky. Domácí nastoupili pouze v 10-ti. I přesto jsme se celý zápas trápili. Hráli jsme hodně špatně, soupeř naštěstí ještě hůř. Ze začátku jsme se na soupeře natlačili a měli jsme hodně šancí. Když se soupeř dostal k míči, prošel celé hřiště a většinou mu v tom nikdo nezabránil. Náš brankář moc práce neměl, ale mělničtí vyslali dvě velmi nepříjemné střely. První těsně nad branku a druhá skončila na tyči. První gól jsme dali, když Dosoudil vystřelil pod břevno a gólman na střelu nedosáhl. Po nějakých deseti minutách jsme přidali druhý gól. Do konce poločasu se skóre neměnilo. Strašný začátek druhého poločasu znamenal snížení Mělníka na 2:1. Hráč s osmičkou na zádech prokličkoval celou polovinu hřiště a překonal i našeho brankáře. Trápili jsme se nedařilo se nám. I přesto jsme zvýšili na 3:1. Po chvilce soupeř opět snížil na rozdíl jednoho gólu. Bylo nás o jednoho víc, ale hra tomu moc neodpovídala. Se slabým soupeřem jsme si mohli zahrát fotbal, zastřílet si, ale výkon byl ážně špatný. Ke konci jsme ještě zvýšili na 4:2 a to bylo vše.

SK UNION - FK Pšovka Mělník    4:2 (2:0)

Náhledy fotografií ze složky SK UNION - FK Pšovka Mělník (mladší)