Dnešní den byl celkem úspěšný

1. 11. 2009

U zápasu starších jsem nebyl přítomen a tak přináším jen výsledek.

SK Union Čelákovice  -  FC Graffin Vlašim   5:2  (1:1)

Pak už nastoupili k zápasu mladší. Čekala je těžká zkouška proti 4. Vlašimi. Sestava vypadala takto:

Obrazek

Od začátku jsme byli lepším týmem. Jedinými slabinami byly kraje obrany. Hlavně po pravé straně se k naší brance dostávalo hodně míčů. Ovšem byl to Union, kdo otevřel dnešní gólový účet. Po rohovém kopu se prosadil Dozorec. Do konce poločasu se už skóre nezměnilo a tak jsme vedli 1:0.

Ve druhém poločase jsme soupeři nestačili fyzicky. Většina času se odehrála na naší polovině a my byli pod tlakem. První gól z kopaček soupeře padl po akci kdy se hráč ocitl sám před naším gólmanem a chladně zakončil. Druhý padl po neubráněném rohovém kopu. Pak dokázal snížit Manhart. Vzápětí jsme ovšem opět inkasovali a to stejně jako před tím - po neubráněném rohu.

SK UNION Čelákovice   -   FC Graffin Vlašim   2:3  (1:0)