Co s tím uděláme..?

9. 9. 2009

Neúspěšná mise začala už tím, že nás nepustili na rozcvičku na hlavní hřiště a museli jsme se rozcvičovat na velmi nerovném povrchu za bránou. Ale co naděláme... Začal zápas. Union nastoupil v sestavě:

Obrazek

Do zápasu jsme vstoupili ne moc úspěšně. Soupeř měl ze hry mnohem víc než my. Hodně jsme kazili jednoduché přihrávky. Také se velice brzy začala přehazovat sestava. I na skóre se náš výkon promítl. Gól to byl sice zbytečný, ale byl. Soupeřův hráč přehodil gólmana Nimse a bylo to 0:1. Do konce poločasu už se nic nezměnilo.

Druhá půle byla velice podobná té první. Zase se kazilo a podobně... Naštěstí se dařilo a podařilo nedostat gól.

SK Union Čelákovice  -  FK Slovan Lysá nad Labem    0:1  (0:1)

Nemám rád, když se někdo vymlouvá na rozhodčího. Ale rozhodně dnes nepodal dobrý výkon. Pomezní při každém sporném momentu rozhodl v neprospěch Unionu. Vše vyvrcholilo, když pořadatel fyzicky a slovně začal napadat trenéra Skuhravého a kdyby naši hráči neodešli do kabin, zřejmě by došlo ke rvačce.