Bylo to napínavých 60 minut...

10. 9. 2009

Přesně tak.. Napínavý zápas do posledních chvil...Tak pojďme si přiblížit tento zápas. Základní sestava Unionu byla následující:

Obrazek

Naše hra byla od začátku poměrně nervózní a dělalo se hodně chyb naproti minulým zápasům. Ale i přesto jsme byly týmem lepším. Měi jsme hodně standartních situací - a to jak rohových kopů, tak trestných kopů. Ale tentokrát nás trápila koncovka. Za první poločas se nikomu nepodařilo dát góla.

Ve druhé půli jsme se zlepšili. Opět jsme měli šance, tolik jsme nechybovali. Asi v půlce druhého poločasu přišla jasná gólová šance. Hodně hráčů mělo možnost vystřelit, ale byl to až Manhart, který vystřelil k tyči a byl to gól. Zápas byl napínavý až do jeho úplného konce. Nakonec byl konec šťastný pro nás.

SK Union Čelákovice   -   FK Slovan Lysá nad Labem    1:0  (0:0)                                       branka: Manhart