Ani dobrý výkon nestačil

20. 9. 2009

Na druhé utkání doma v řadě k nám přijel SK Benešov. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř. Benešov zatím ještě neprohrál. I přesto jsme šli do utkání s cílem vyhrát. Sestava, která měla nadělat Benešovu problémy byla taková:

Obrazek

Utkání jsme nezačali špatně. Od začátku jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii. Ale Benešov byl přece jen od trochu fotbalovější. Šance byli na obou stranách. Nádhernou střelu vyslal na bránu Skuhravý, ale rána skončila na břevně. Za chvíli ve vápně fauloval Vorasický a kopal se pokutový kop. Nims ho chytil a obránci odkopli na roh. Z rohu jsme bohužel inkasovali. 0:1. Nepřestávali jsme hrát, měli jsme šance. Ale nedokázali jsme je využít. Po poločase Union prohrával 0:1.

Druhý poločas byl podobný, šance na obou stranách. Benešovští byli sice průměrně starší, taky byli fotbalovější, ale byli jsme mu vyrovnaným soupeřem. Ale pak jsme dostali 2.gól a už nebylo moc času na vyrovnání. A taky že jsme nevyrovnali.

SK Union Čelákovice   -   SK Benešov "A"    0:2  (0:1)