3 body jsou doma...

22. 5. 2010

Starší žáci získali v posledních dvou zápasech dva body. Dnes jsme zavítali do Mělníka. Potřebujeme získat 3 body. Od začátku jsme bojovali a bylo hodně vidět že chceme vyhrát. Prvních 15-20 minut nebylo moc zajímavých. Šance nebyly ani na jedné straně. První šanci měl Mělník a to když Nims špatně vyběhl a před soubeřem stála prázdná brána, Naštěstí to dobře dopadlo a gól jsme nedostali. Poločas skončil 0:0. Cíl druhého poločasu byl jasný: dát aspoň jeden gól a žádný nedostat. začátek byl stejný jako první poločas. Boj uprostřed hřiště a málo akcí na bránu. Jednu šanci jsme přece jen měli a využili jsme jí. míč se ve vápně odrazil ke Koloveckému a ten se trefil. 1:0 a 3 body byly blíže. Teď už to chtělo neudělat žádnou chybu v defenzívě. To se nám povedlo a tak jsme si po 56-ti dnech užít radost z vítězství. Dostali jsme se tak v tabulce před Lysou nad Labem, která prohrála ve Velkém Borku 1:0.

SK UNION - FK Pšovka Mělník   1:0  (0:0)